Par Mums

Uzņēmums SIA «DDRE PLUSS» ir dibināts 2013. gada septembrī, lai arī nesen, bet veiksmīgi darbojas notekūdeņu un bioloģisko attīrīšanu izbūvē un apsekošanā. Šis uzņēmums tapis kā meitas uzņēmums IK DDRE, kas tika dibināts 2010. gada septembra mēnesī. Uzņēmumu ir dibinājis cilvēks ar vairāku gadu darba pieredzi šajā jomā. SIA «DDRE PLUSS» ir uzņēmums, kas attīsta un pilnveido savu darbību, tādā veidā uzlabojot pakalpojuma kvalitāti un radot jaunas darba vietas. Pašlaik uzņēmumā darbojas vairāki sertificēti meistari ar pieredzi un pieredzes bagātām teorētiskām zināšanām par ārējo komunikāciju izbūvi. Darbojoties šajā jomā esam sapratuši, ka varam paļauties tikai uz pašu spēkiem un laika gaitā esam nodrošinājuši savu uzņēmumu gan ar visu nepieciešamo tehniku , gan transportu, kā arī esam raduši iespēju sadarboties ar Latvijā vienu no vadošajiem kvalitatīvu kanalizācijas tvertņu ražotājiem.
Uzņēmuma darbības virzieni:

Kā vienu no pamatvirzieniem var minēt piemājas kanalizācijas sistēmas izbūvi.

Kā arī veicam zemāk minētos darbus un nodrošinām visas tehnikas transportēšanu un visu nepieciešamo materiālu sagādi.

 • Drenāžas sistēmas izbūve;

 • Bioloģiskās un septiskās sistēmas;

 • Bioloģiskās kanalizācijas sistēmas izbūve, pārbūve, remonts un apsekošana;

 • Gaisa padeves sistēmas zivju dīķiem;

 • Asenizācijas pakalpojuma sniegšana;

 • Lietus kanalizācijas sistēmas izbūve;

 • Gruntsūdens pazemināšana.

 • Traktortehnikas noma

 • Piemājas piebraucamā ceļa izbūve, labošana, līdzināšana.

Visus uzdevumus SIA «DDRE PLUSS» veic precīzi, līgumā atrunātajos termiņos un ar atbildību par padarīto darbu.
Mēs vislielāko uzmanību veltam darba kvalitātei, ātriem izpildes termiņiem par demokrātiskām cenām. Katra objekta tāme tiek sastādīta inviduāli, strādājot kopā ar klientu pēc pilnīgas objekta apskates, un cenšamies nodrošināt katra klienta ekonomiski izdevīgāko risinājumu. Darbus veicam visā Latvijas teritorijā.
Sistēma ir veidota tā lai patērētu pēc iespējas mazāk elektroenerģijas un kalpotu pēc iespējas ilgāk.
Sistēmas tīrīšana jāveic vienu reizi gadā, piesaistot asenizācijas mašīnu un meistaru, kas pārzina savu darbu.
Mūsu uzņēmuma speciālisti pratīs ieteikt tieši Jums piemērotāko risinājumu, tāpēc, ja Tavam privātīpašumam vai uzņēmumam nepieciešama kanalizācijas sistēmas izbūve, tad sazinies ar mums-ieteiksim un realizēsim Jūsu vēlmēm un finansiālajām iespējām piemērotāko risinājumu.
Katram vajadzētu padomāt par to, kā apkārtējo vidi varētu saudzēt — tāpēc ceram uz veiksmīgu sadarbību!

Rūpes par labu ūdens sagādi pavada cilvēci jau kopš sensenām dienām. Ierīkojot kanalizāciju, īpaša uzmanība jāpievērš ārējās vides — gaisa un ūdens — tīrības nodrošināšanai. Apkārtējās vides nepiesārņošana ar neattīrītiem notekūdeņiem ir pats galvenais. Notekūdeņu neattīrīšana izraisa dažādas sekas — piesārņo ūdenskrātuves, saindē barības vielas, kas atrodas upēs un ezeros, saindē dzīvniekus, izraisa saslimšanas ar dažādām slimībām. Lai to novērstu, katram būtu jāievēro vides aizsardzības normas un jāmēģina aiz sevis atstāt tīru vidi.
Zinātniski pētnieciskajā darbā iepazināmies ar notekūdeņu attīrīšanas sistēmām, shēmām, iekārtām. Veicām aptauju par notekūdeņiem, analizējām un apkopojām diagrammās. Konstatējām, ka cilvēki zina visai maz par notekūdeņu attīrīšanu. Ikdienā par vides aizsardzību tiek domāts un darīts maz, tāpēc piesārņojums izplatās strauji. Katram vajadzētu padomāt par to, kā apkārtējo vidi varētu saudzēt — tāpēc ceram uz veiksmīgu sadarbību!
SIA „DDRE Pluss” piedāvātās kanalizācijas tvertnes atbilst šīm prasībām, turklāt mēs veicam arī kanalizācijas tvertņu izbūvēšanu un to apsekošanu.

01

Efektīvākais risinājuma
piemērošana

02

Darba izpilde
noliktajā laikā

03

Laimīgs klients
Kvalitatīvs darbs.
Labākā cena

Darbības virzieni:

 • Drenāžas sistēmas izbūve;
 • Bioloģiskās un septiskās sistēmas;
 • Bioloģiskās kanalizācijas sistēmas
  izbūve, pārbūve, remonts un
  apsekošana;
 • Gaisa padeves sistēmas zivju dīķiem;
 • Asenizācijas pakalpojuma sniegšana;
 • Lietus kanalizācijas sistēmas izbūve;
 • Gruntsūdens pazemināšana;
 • Traktortehnikas noma;
 • Piemājas piebraucamā ceļa izbūve, labošana, līdzināšana;

Realizētie projekti

Mūsu sadarbības partneri

Visus uzdevumus SIA «DDRE» veic precīzi, līgumā atrunātajos termiņos un ar atbildību par padarīto darbu. Mēs vislielāko uzmanību veltam darba kvalitātei, ātriem izpildes termiņiem par demokrātiskām cenām. Katra objekta tāme tiek sastādīta inviduāli, strādājot kopā ar klientu pēc pilnīgas objekta apskates, un cenšamies nodrošināt katra klienta ekonomiski izdevīgāko risinājumu.

Kvalitatīva kanalizācija,
individuāls risinājums,
laba cena.

Mēs atrodamies
Brīvības iela 10b- 10,
Dobele, LV-3701,
Bankas Rekvizīti
Reģ. nr.: 48503022201
Brīvības iela 10b- 10, Dobele, LV-3701
AS «Swedbank» (HABALV22)
LV13 HABA 0551 0372 4438 8
Par uzņēmumu "SIA DDRE"
Uzņēmums SIA «DDRE» ir dibināts 2010. gada 2. septembrī, lai arī nesen, bet veiksmīgi darbojas notekūdeņu un bioloģisko attīrīšanu izbūvē un apsekošanā. Uzņēmumu ir dibinājis cilvēks ar vairāku gadu darba pieredzi šajā jomā.

Pasūtīt tehniku

PAR MUMS
Cena: EUR/h

Atstājiet savu numuru mēs Jums atdzvanīsim

Saņem piedāvājumu tuvākās darba dienas laikā

Izvēlies pakalpojumu: