Septiķi

Kanalizācijas sistēmas izbūve ar septisko tvertni.
Kā vienu no kvalitātīvākiem risinājumiem mēs saviem klientiem piedāvājam veikt piemājas kanalizācijas sistēmas ierīkošanu ar SIA Rotons ražoto polietilēna tvertni, kurā ir iemontētas vairākas kameras, kas veic vienmērīgu un lēnu notekūdeņu attīrīšanu.
2014. gadā ražotne ieguve CE sertifikātu, visai savai ražotajai produkcijai, tas ir apliecinājums produkta augstajai kvalitātei un atbilstībai visām Eiropas savienības prasībām un normatīvajiem aktiem.
Tvertnes tiek ražotas no augstvērtīga polietilēna materiāla, sver aptuveni 200 kg. Un ir speciāli konsturētas iebūvei pie augstām gruntsūdens svārstībām un īpaši biezas, lai iebūvējot smagā un mālainā augsnē tverne netiku deformēta. Ražotājs septiķiem garantē 10. gadi garantiju.
Mēs saviem klientiem piedāvājam dažāda tilpuma un izmēra septiķus un tvernes

Standarta risinājums privātmājai ir septiķis RS3000ZL
Šis septiķis ir ar faktisko tilpumu 2800l. –dalīts 3-kamerās, kurās tiek veikta notekūdens attīrīšana . Šī tilpuma septiķis paredzēts lietošani ģimenes ikdienas vajadzībām. Septiķis spēj attīrīt gan veļas mazgājamās mašīnas, gan vannas notekūdeņus.

Septiķa izbūves cenas tiek aprēķinātas individuāli katram objektam, vadoties pēc septiķa lieluma, konkrētās vietas un citiem rādījumiem. Saviem klientiem piedāvājam bezmaksas objektu apskati un konsultāciju par veiksmīgāka risinājuma izbūvi. Pie mums strādā nemainīgā kolektīvā jau vairākus gadus sertificēti meistari ar pieredzi praktiskajos darbos un teorētiskajām zināšanām, kas iegūtas apmeklējot apmācību kursus, gan Latvijā, gan Bulgārijā.

SIA „DDRE Pluss” piedāvātās kanalizācijas tvertnes atbilst šīm prasībām, turklāt mēs veicam arī kanalizācijas tvertņu izbūvēšanu un to apsekošanu.

01

Efektīvākais risinājuma
piemērošana

02

Darba izpilde
noliktajā laikā

03

Laimīgs klients
Kvalitatīvs darbs.
Labākā cena

Darbības virzieni:

 • Drenāžas sistēmas izbūve;
 • Bioloģiskās un septiskās sistēmas;
 • Bioloģiskās kanalizācijas sistēmas
  izbūve, pārbūve, remonts un
  apsekošana;
 • Gaisa padeves sistēmas zivju dīķiem;
 • Asenizācijas pakalpojuma sniegšana;
 • Lietus kanalizācijas sistēmas izbūve;
 • Gruntsūdens pazemināšana;
 • Traktortehnikas noma;
 • Piemājas piebraucamā ceļa izbūve, labošana, līdzināšana;

Realizētie projekti

Mūsu sadarbības partneri

Visus uzdevumus SIA «DDRE» veic precīzi, līgumā atrunātajos termiņos un ar atbildību par padarīto darbu. Mēs vislielāko uzmanību veltam darba kvalitātei, ātriem izpildes termiņiem par demokrātiskām cenām. Katra objekta tāme tiek sastādīta inviduāli, strādājot kopā ar klientu pēc pilnīgas objekta apskates, un cenšamies nodrošināt katra klienta ekonomiski izdevīgāko risinājumu.

Kvalitatīva kanalizācija,
individuāls risinājums,
laba cena.

Mēs atrodamies
Brīvības iela 10b- 10,
Dobele, LV-3701,
Bankas Rekvizīti
Reģ. nr.: 48503022201
Brīvības iela 10b- 10, Dobele, LV-3701
AS «Swedbank» (HABALV22)
LV13 HABA 0551 0372 4438 8
Par uzņēmumu "SIA DDRE"
Uzņēmums SIA «DDRE» ir dibināts 2010. gada 2. septembrī, lai arī nesen, bet veiksmīgi darbojas notekūdeņu un bioloģisko attīrīšanu izbūvē un apsekošanā. Uzņēmumu ir dibinājis cilvēks ar vairāku gadu darba pieredzi šajā jomā.

Pasūtīt tehniku

Septiķi
Cena: EUR/h

Atstājiet savu numuru mēs Jums atdzvanīsim

Saņem piedāvājumu tuvākās darba dienas laikā

Izvēlies pakalpojumu: