Grodu sistēmas

Kanalizācijas sistēmas izbūve ar dzelzsbetona grodiem ir viens no senākajiem un vēsturē populārākajiem standarta risinājumiem, vietās kur nav pieejams alternatīvs risinājums
Šāda kanalizācijas sistēma labi kalpos vietās ar zemu gruntsūdens līmeni un smilšainā augsnē. Grodu kanalizācijas sistēma viennozīmīgi būs ekonomiski lētāks risinājums, bet ja salīdzina ar kalpošanas laiku tad šī sistēma nolietojas daudz ātrāk kā polietilēna tvertnes sistēma.

Standarta risinājumā iebūvējam 4 ( četrus) Latvijā ražotus dzelzsbetona grodus izmērā 1000mm.x 1000mm.

Liekam pa diviem grodiem vienu virs otra, pirmie grodi darbojas kā nostādinātāji-nākamajā procesā jau nostādinātais šķidrums krājas un lēnām drenējas zemē. Dzelzsbetona grodus pasūtam no ražotāja tepat Latvijā- Tukumā. Grodus speciāli hermetizējam, lai paildzinātu kalpošanas laiku un izslēgtu ilgāku iespējamību gruntsūdens nonākšanai pašā grodā. Sistēma tiek nosegta ar dzelzsbetona vāku-pārsedzi , kurā tiek iemontēts DN 400 polietilēna vāks. Vāks tiek ražots Latvijā un ir speciāli siltināts un hermētiski noslēgs, lai ziemā pie zemes āra temperatūras sistēma neaizsaltu.
SIA „DDRE Pluss” piedāvātās kanalizācijas tvertnes atbilst šīm prasībām, turklāt mēs veicam arī kanalizācijas tvertņu izbūvēšanu un to apsekošanu.

01

Efektīvākais risinājuma
piemērošana

02

Darba izpilde
noliktajā laikā

03

Laimīgs klients
Kvalitatīvs darbs.
Labākā cena

Darbības virzieni:

 • Drenāžas sistēmas izbūve;
 • Bioloģiskās un septiskās sistēmas;
 • Bioloģiskās kanalizācijas sistēmas
  izbūve, pārbūve, remonts un
  apsekošana;
 • Gaisa padeves sistēmas zivju dīķiem;
 • Asenizācijas pakalpojuma sniegšana;
 • Lietus kanalizācijas sistēmas izbūve;
 • Gruntsūdens pazemināšana;
 • Traktortehnikas noma;
 • Piemājas piebraucamā ceļa izbūve, labošana, līdzināšana;

Realizētie projekti

Mūsu sadarbības partneri

Visus uzdevumus SIA «DDRE» veic precīzi, līgumā atrunātajos termiņos un ar atbildību par padarīto darbu. Mēs vislielāko uzmanību veltam darba kvalitātei, ātriem izpildes termiņiem par demokrātiskām cenām. Katra objekta tāme tiek sastādīta inviduāli, strādājot kopā ar klientu pēc pilnīgas objekta apskates, un cenšamies nodrošināt katra klienta ekonomiski izdevīgāko risinājumu.

Kvalitatīva kanalizācija,
individuāls risinājums,
laba cena.

Mēs atrodamies
Brīvības iela 10b- 10,
Dobele, LV-3701,
Bankas Rekvizīti
Reģ. nr.: 48503022201
Brīvības iela 10b- 10, Dobele, LV-3701
AS «Swedbank» (HABALV22)
LV13 HABA 0551 0372 4438 8
Par uzņēmumu "SIA DDRE"
Uzņēmums SIA «DDRE» ir dibināts 2010. gada 2. septembrī, lai arī nesen, bet veiksmīgi darbojas notekūdeņu un bioloģisko attīrīšanu izbūvē un apsekošanā. Uzņēmumu ir dibinājis cilvēks ar vairāku gadu darba pieredzi šajā jomā.

Pasūtīt tehniku

Grodu Sistēmas
Cena: EUR/h

Atstājiet savu numuru mēs Jums atdzvanīsim

Saņem piedāvājumu tuvākās darba dienas laikā

Izvēlies pakalpojumu: