Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas (BIO iekārtas uzstādīšana).

Mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes Vācijā ražotas BIO kanalizāciajs sistēmas KLARBOX SBR 4. Šī iekārta no septiķa atšķiras ar to, kas iekārtas attīrītais ūdens ir attīrīts līdz pat 99% un šo notekūdeni ir iespējam novadīt grāvī vai netālu esošā ūdenstipnē.
BIO iekārtai nepieciešama nepārtraukta elektro padeve un lai izslēgtu nepatīkamu aromātu rašanos nepieciešams sistēmu lietot regulāri. Mūsu piedāvātā sistēma Klarbox SBR4 tiek montēta Latvijā SIA Rotons ražotajās tvertnēs un ir pilnībā sertificēta un pierādījusi sevi kā vienu no kvalitatīvākajām sistēmām. Sistēma ir veidota tā lai patērētu pēc iespējas mazāk elektroenrģijas un kalpotu pēc iespējas ilgāk. Sistēmas tīrīšana jāveic vienu reizi gadā, piesaistot asenizācijas mašīnu un meistru, kas pārzin savu darbu.

Mūsu uzņēmuma speciālisti pratīs ieteikt tieši Jums piemērtotāko risinājumu, tāpēc, ja Tavam privātīpašumam vai uzņēmumam nepieciešama kanalizācijas sistēmas izbūve, tad sazinies ar mums-ieteiksim un ealizēsim Jūsu vēlmēm un finansiālajām iespējām piemērotāko risinājumu. Kanalizācijas sitēmas izbūves darbus veicam ātri un kvalitatīvi, izmantojot tikai kvalitatīvus materiālus. Veicot jebkuras kanalizācijas sistēmas izbūvi klients saņem iekārtas tehnisko pasi ar visu nepieciešamo informāciju par sistēmu, tā kvalitāti, apkalpošanu un lietošanu, kā arī visu nepieciēšamo dokumentāciju mājas nodošanai un darbu saskaņošanai būvvaldē.
SIA „DDRE Pluss” piedāvātās kanalizācijas tvertnes atbilst šīm prasībām, turklāt mēs veicam arī kanalizācijas tvertņu izbūvēšanu un to apsekošanu.

01

Efektīvākais risinājuma
piemērošana

02

Darba izpilde
noliktajā laikā

03

Laimīgs klients
Kvalitatīvs darbs.
Labākā cena

Darbības virzieni:

 • Drenāžas sistēmas izbūve;
 • Bioloģiskās un septiskās sistēmas;
 • Bioloģiskās kanalizācijas sistēmas
  izbūve, pārbūve, remonts un
  apsekošana;
 • Gaisa padeves sistēmas zivju dīķiem;
 • Asenizācijas pakalpojuma sniegšana;
 • Lietus kanalizācijas sistēmas izbūve;
 • Gruntsūdens pazemināšana;
 • Traktortehnikas noma;
 • Piemājas piebraucamā ceļa izbūve, labošana, līdzināšana;

Realizētie projekti

Mūsu sadarbības partneri

Visus uzdevumus SIA «DDRE» veic precīzi, līgumā atrunātajos termiņos un ar atbildību par padarīto darbu. Mēs vislielāko uzmanību veltam darba kvalitātei, ātriem izpildes termiņiem par demokrātiskām cenām. Katra objekta tāme tiek sastādīta inviduāli, strādājot kopā ar klientu pēc pilnīgas objekta apskates, un cenšamies nodrošināt katra klienta ekonomiski izdevīgāko risinājumu.

Kvalitatīva kanalizācija,
individuāls risinājums,
laba cena.

Mēs atrodamies
Brīvības iela 10b- 10,
Dobele, LV-3701,
Bankas Rekvizīti
Reģ. nr.: 48503022201
Brīvības iela 10b- 10, Dobele, LV-3701
AS «Swedbank» (HABALV22)
LV13 HABA 0551 0372 4438 8
Par uzņēmumu "SIA DDRE"
Uzņēmums SIA «DDRE» ir dibināts 2010. gada 2. septembrī, lai arī nesen, bet veiksmīgi darbojas notekūdeņu un bioloģisko attīrīšanu izbūvē un apsekošanā. Uzņēmumu ir dibinājis cilvēks ar vairāku gadu darba pieredzi šajā jomā.

Pasūtīt tehniku

Bioloģiskās Attīrīšanas Iekārtas
Cena: EUR/h

Atstājiet savu numuru mēs Jums atdzvanīsim

Saņem piedāvājumu tuvākās darba dienas laikā

Izvēlies pakalpojumu: